Дзеркала

Найчастіше купити дзеркала намагаються в кожен будинок, і не дарма! Адже вони дуже функціональні і служать яскравою прикрасою будь-якого будинку.

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Здавалося б, замовити або купити дзеркало — справа зовсім проста. Існують сотні магазинів, що представляють різноманітний асортимент дзеркал. Начебто що тут може бути складного? Але насправді існує безліч нюансів про який, найчастіше, покупець і не підозрює. Тому пропонуємо розібратися в цьому питанні і зробити Вашу покупку максимально яка  підходить саме Вам.дзеркала
дзеркала купити
дзеркала замовити
дзеркало

Про що варто подумати, перед тим як купити дзеркало?

Замовити дзеркало легко, але як отримати саме те, що потрібно? Все залежить від Ваших потреб. В цілому дзеркала можна розділити на кілька типів:

  1. Величезні дзеркальні плити. Такий вид дзеркал підійде якщо: Вам потрібно встановити дзеркальну поверхню на стелю; Ви шукаєте дзеркала для балетної студії; Ви вирішили розширити простір за допомогою дзеркальної стіни. Таке придбання зобов'язане відповідати деяким умовам. Великі дзеркальні плити — досить важкий матеріал. З-за цього тонка плита може створювати вигин поверхні, що відбиває і навряд чи зробить красивий стик з іншого плитою. Але при цьому воно підійде для шафи-купе та інших розсувних конструкцій. Установка дзеркал такої величини — досить копітке заняття, яке вимагає знань і підготовки. Варто враховувати це і не відступати від якості у бік дешевизни.
  2. Дзеркала для ванної та інших кімнат. Зазвичай являють собою стандартне дзеркало, часом навіть з необробленим краєм, поміщене в багет. Такі дзеркала вішаються прямо на стіну і не викличе у Вас особливих клопотів. Їх функціональність може бути різноманітною, але варто пам'ятати декілька правил:
  • Дзеркало, що висить перед зоною відпочинку або робочому місцем, буде відволікати увагу;
  • Занадто великі дзеркала не варто розміщувати в кухні та ванній;
  • Ефект збільшення простору і наповнення його додатковим освітленням досягається, в основному, в разі відображення вікна або інших джерел світла.
  1. Дзеркальна меблі. На сьогоднішній день особливою популярністю користуються дзеркальні тумбочки і шафи. Перевага таких меблів в тому, що візуально вона сильно розвантажує простір. Варто враховувати, що така яскрава річ не підходить для сильно заставленого приміщення, оскільки ця нагроможденність буде відображатися в дзеркальних панелях. Також пам'ятайте, що вага ціх меблів на порядок вище звичайного.

Що ще потрібно знати, купуючи дзеркало для квартири?

Перед покупкою дзеркала, ціна якого може бути досить високою, варто подумати про безпеку. Є кілька видів дзеркал, рекомендованих для квартир. Відрізняються вони способами підготовки самого скла. Перший спосіб — загартування дзеркальної поверхні.Розжарені дзеркала більш стійкі до механічних пошкоджень і в разі розбиття розлітаються на осколки з безпечними гранями.

Другий вид - це дзеркала з триплексу.  Вони являють собою кілька скляних листів, склеєних прозорою плівкою.  При пошкодженні таке дзеркало тріскається, але не розсипається на шматочки, а утримується плівкою.

 Будь-яке дзеркало повинно служити досить довго, створюючи відчуття світла і затишку.  Для того, щоб дзеркальна поверхня не вибивалася із загального концепту - її можна стилізувати.  Ви можете використовувати піскоструминне нанесення зображень або ж прикрасити дзеркала 3D малюнком.  Ознайомитися з каталогом варіантів ви можете у наших партнерів studiobis.com.ua.

 Якщо ви вже знаєте, що Вам потрібно, тоді пропонуємо вам замовити дзеркало, звернувшись в компанію MS Element, або звернутися за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Крім того, на сайті є калькулятор, який допоможе Вам розрахувати вартість замовлення самостійно.

Разделы с похожими товарами