Дзеркала для спортзалів

У сучасному світі дзеркала для спортзалів - це невід'ємна частина будь-якого успішного спортивного комплексу або фітнес-центру.

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Зараз складно уявити собі тренажерний зал, в якому б не стояли спеціальні дзеркала для спортзалів. Здавалося б, ще зовсім недавно тренування можна було проводити в напівпідвальних приміщеннях або старих шкільних спортзалах, але все змінилося. Наявність величезної конкуренції на ринку підштовхує власників на вдосконалення своїх послуг, і інтер'єр займає тут одну з провідних позицій.

Дзеркальна стіна як елемент декору

Такий вид оформлення має ряд переваг і плюсів, особливо в тренажерних залах і фітнес-клубах. Серед них можна виділити такі:

  1. Візуальне збільшення приміщення. З допомогою дзеркальних конструкцій навіть невеликий зал можна наповнити світлом і тим самим створити відчуття вільного простору.
  2. Легкий дизайн. Варто пам'ятати, що дзеркало для спортивних залів, яке займає всю стіну, позбавить вас від необхідності замовляти дизайнерський проект, щоб заповнити порожній простір.
  3. Стильне оформлення. Такі лаконічні просторові рішення з використанням дзеркал виглядають дорого і при цьому не вимагають глобальних капіталовкладень.
  4. Функціональність. Дзеркальна стіна в спортзалі необхідна для того, щоб кожен відвідувач міг відстежувати правильність виконання вправ і коригувати свою техніку для отримання бажаного результату.дзеркала для спортзалів
дзеркала для спортзалів купити
дзеркала для спортзалів замовити
дзеркала для тренажерних залів

Особливості дзеркала в спортзал

Коли людина замовляє дзеркало для спортзалу, ціна стає одним з основних факторів, які впливають на вибір. Однак важливо розуміти, що одним із головних пунктів, на які слід звернути увагу, є товщина дзеркального полотна, так як це впливає на якість відображення. Наприклад, практично неможливо поєднати дзеркала товщиною 4 мм так, щоб не було спотворень в місці стику. І в цьому випадку Вам буде потрібно додаткове оформлення країв дзеркал, яке буде приховувати цей недолік. У той же час, це не стане проблемою при товщині скла від 6 мм.

Якщо дзеркало не заховано в багет, то варто уточнити наявність обробки краю полотна. Це може бути:

  • зняття фаски (притуплення гострого краю),
  • фацетування (художній зріз краю, який може бути як дзеркальним, так і матовим);
  • шліфування (шліфування краю, залишає його матовим);
  • поліровка (відбувається після шліфування, повертає прозорість торця).

Дзеркала з триплексу

Ще одним важливим чинником при покупці дзеркала є безпека. Цій вимозі будуть відповідати дзеркала на всю стіну, виконані за технологією триплекс. У разі розколу такого полотна, його частинки не розлітаються по залу, а залишаються приклеєними до плівці. До того ж дзеркало в спортзал можна прикрасити піскоструминною обробкою або з допомогою 3D друку. Ви можете ознайомитися з варіантами избражение на сайті studiobis.com.ua.

 Замовити дзеркало для тренажерного залу

 Подібні дзеркала представляє компанія "MS Element", яка спеціалізується на виготовленні конструкцій зі скла.

 Якщо ви вже визначилися з тим, який вид дзеркал підходить саме вам, то можете скористатися калькулятором розрахунку вартості, наданому на сайті.  А якщо у вас є питання, то скористайтеся послугою безкоштовної консультації, звернувшись за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73і наш багаторічний досвід буде працювати на Вас!

Разделы с похожими товарами