Дзеркала для шаф купе

Дзеркала для шаф-купе - це гарне рішення, яке допоможе візуально збільшити кімнату і наповнити приміщення додатковим світлом.

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Дзеркала для шаф купе - це одне з найбільш популярних рішень серед покупців. І зрозуміло чому, адже таке дзеркало має ряд переваг перед іншими видами оформлення. Практичність, візуальна краса і естетика, нескінченна безліч варіантів оформлення і, звичайно ж, розширення простору. Зупинимося трохи докладніше на цих пунктах:

Чому так популярні дзеркальні двері для шафи-купе?

В першу чергу це візуальна складова. Будь-яке велике дзеркало "прибирає" стіну, тим самим збільшуючи приміщення. Спеціально для цього купують окремі дзеркала, прикрашаючи ними кімнату. Але якщо ви не любитель дзеркальних стін і помпезних багетів, то відмінним рішенням може стати шафа з дзеркальними дверима. Крім візуального збільшення простору, така конструкція наповнить оселю світлом і зробить його більш привабливим.

Купівля дзеркальної двері

При покупці шафи-купе більшість вибирає дзеркальну двері. Це пов'язано з тим, що шафа передбачає зберігання різних елементів одягу, і для того, щоб оцінити їх візуально знадобиться дзеркало. Причому для шарфика і для туфельок потрібні дзеркала різної висоти. У цьому випадку і приходить на допомогу дзеркальна дверцята. Вона допоможе побачити весь образ цілком і покаже відображення "в повний зріст".дзеркала для шаф купе
дзеркала для шаф купе купити
дзеркала для шаф купе замовити
дзеркала для шаф

Як прикрасити шафи-купе з дзеркальними дверима?

Нерідко покупець вибирає вподобану шафу, збирає її в квартирі, а тільки після виявляє, що меблі виглядають зовсім не органічно. Навколишні частини інтер'єру явно не підходять один одному. Насправді існує кілька способів прикраси дзеркальної поверхні шафи і саме вони допоможуть витримати загальну стилістику дизайну.

  • Піскоструминне гравіювання

Такий вид прикраси передбачає вирізання візерунків і зображень за допомогою потужної струменя піску. Передбачуваний малюнок висікається на поверхні скла, роблячи окремі елементи матовими, в той час як інша поверхня зберігає прозорість.

  • Трафаретний плівка

Менш довговічний, але не менш красивий вид оформлення дзеркал. На дзеркальні двері в шафах купе наносять малюнок на клейовій плівці. Хороша плівка може прослужити вам від трьох до десяти років.

  • Тонування дзеркала

Ще одним способом підстроювання шафи до інтер'єру є тонування дзеркальної поверхні. Необов'язково робити поверхню більш темною, можна вибрати будь-який колір, що перегукується з дизайном кімнати.

Безпечні шафи-купе з дзеркальними дверима?

У нас часто запитують про безпеку таких величезних дзеркал. Нерідко це питання виникає у батьків, адже дитина може по необережності розбити полотно. Справа в тому, що всі дзеркала для шаф купе мають захисну плівку, приклеєну з тильного боку.Така плівка не дозволяє дзеркалу розсипатися на осколки, тим самим не даючи порізатися об скло.

 Більш детальну інформацію, а так само консультацію справжніх професіоналів, Ви можете отримати у співробітників компанії MS Element, звернувшись за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. вибравши відповідну модель, скористайтеся калькулятором для підрахунку вартості замовлення.  Існує можливість оформити доставку як по Києву, так і в будь-яких регіонах країни.

Разделы с похожими товарами