Дзеркала на стелю

Для того щоб збільшити візуальні розміри кімнати, і при цьому не займати простір стін, відмінно підійде дзеркальна стеля.

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Дзеркала на стелю є одним з головних дизайнерських інструментів для візуального розширення простору. Існує кілька видів такого оформлення стелі, тому важливо враховувати певні особливості установки кожного з них.

Установка дзеркальної стелі

Монтаж такої стелі залежить від виду конструкції. В основному дзеркальні стелі діляться на три типи:

  • Натяжна стеля з світловідбиваючої плівки. Такий вид не є дзеркальним в повній мірі, але зберігає деякі властивості;
  • Стелю з дзеркальних плиток. Являє собою поєднання декількох дзеркал. Попередньо перед покупкою варто виміряти метраж стелі і розрахувати розміри кожного елемента. Радимо довірити це професіоналам, щоб отримати ідеальний результат;
  • Скляні та дзеркальні стелі. Це велике повноцінне дзеркало, яке може встановлюватися на вибране місце або безпосередньо на бетон. Тут варто пам'ятати, що часто бетонні поверхні нерівні і тонке дзеркало буде дублювати кожну ямку. Щоб уникнути спотворення зображення варто вибирати дзеркала від 6 мм в товщину.

Є ще кілька типів оформлення стель, але всі вони поступаються представленим вище і є скоріше вимушеною заміною, ніж повноцінним варіантом візуального рішення.дзеркала на стелю
дзеркала на стелю купити
дзеркала на стелю замовити
дзеркало стелю

Як оформити дзеркало на стелі

Ціна дзеркала на стелі безпосередньо залежить від його оформлення, адже саме оформлення робить дзеркало дійсно унікальним і стилізованим під інтер'єр.

Існує кілька видів нанесення зображень і декору дзеркальних поверхонь:

  1. Зміна тону відображення. Зазвичай при замовленні дзеркальних плит Ви можете вибрати їх відтінки. Крім того, є можливість візуального зістарювання дзеркальної поверхні для легкого помутніння відбиттів.
  2. Нанесення будь-якого малюнка або навіть 3D зображення. Таке оформлення створить бажаний антураж, але буде перекривати частину поверхні, що відбиває.
  3. Піскоструминне малювання на дзеркальних плитах. Обробка відбувається струменем піску, що випускається під сильним тиском. Вона шліфує окремі честі дзеркала, роблячи їх більш матовими, тим самим завдаючи потрібне зображення.

Замовити візуальне оформлення дзеркальної стелі ви можете у наших партнерів studiobis.com.ua.

Існує ще різне безліч оформлень і видів стельових кріплень дзеркал, ознайомитися з якими ви можете, звернувшись в компанію MS Element або зв'язавшись з нами за номером телефону +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73

Разделы с похожими товарами