Дзеркала в танцювальний зал

Дзеркала в танцювальний зал - це необхідне придбання для будь-якої професійної хореографічної студії або танцювальної школи.

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Дзеркала в танцювальний зал — одна з обов'язкових умов професійної студії танцю. Неможливо уявити собі висококласного виконавця, який навчався в залі без дзеркал. Будь перейняття майстерності передбачає порівняння себе і педагога. Та й будь-яка постановка, розрахована на сценічне виконання, не зможе бути якісною без "погляду зі сторони", в першу чергу на себе самого.дзеркала в танцювальний зал
дзеркала в танцювальний зал купити
дзеркала в танцювальний зал замовити
танцювальний зал дзеркало

Чому так важливо замовити дзеркало в танцювальну студію?

Дзеркало в балетному залі — це один з основних інструментів учня, який прагне до досконалості. Завдяки аналізу відображення можна виправляти рух, підлаштовуватися під педагога, помітити у себе неправильну стопу або кисті рук, в той час як за відчуттями може здаватися, що все добре.

Дзеркальна стіна допомагає оцінити себе з боку глядача, що теж важливо. Адже варто лише вибрати неправильний ракурс і весь ефект, створюваний танцювальним твором, може бути втрачений.

Крім того, кожному педагогу дуже важливо бачити всіх учнів, адже найчастіше йому самому доводиться бути в русі. У цьому випадку дзеркало для танцювального залу стає незамінним помічником.

Що варто знати перед тим, як купити дзеркала для танцювального залу?

Ми розповімо, на що варто звернути увагу і що бажано враховувати при такому придбанні.

  1. Товщина дзеркальної плити.

Зазвичай дзеркальні плити мають стандартну площу і відрізняються тільки по товщині. При виборі таких дзеркал покупець в основному порівнює ціни, і природно більш товсті плити коштують дорожче. "Але вони ж однакові!" — думає він, і виявляється прав, якщо йому потрібно тільки одне дзеркало. У разі купівлі декількох дзеркал його чекає розчарування у вигляді заломлення відображення на стику плит. Тонке дзеркало більш гнучке і може дублювати нерівності стін, чим і викликає неприємний ефект. Тим більше що таке заломлення у великому залі може просто "заховати" одного з учнів заднього ряду.

  1. Матеріал дзеркала в танцювальну студію.

Таке придбання, чи то дзеркало для тренажерних і хореографічних залів або звичайна відображає стіна в дитячій студії, має відповідати нормам безпеки. Всі края полотна повинні мати фаску або бути заховані в багет. Саме ж полотно обов'язково або розпеченим (це зробить його ударостійким, а у випадку розбиття воно розлетиться на гладкі осколки і не заподіє шкоди), або триплексним. Триплекс — це технологія склеювання декількох листів скла за допомогою спеціальної плівки. При пошкодженні такого листа всі осколки залишаються приклеєними і не розлітаються по залу.

Додатково дзеркало можна прикрасити розміщенням логотипу або будь-якого іншого малюнка. Є кілька технік нанесення, наприклад піскоструминне шліфування або розміщення 3D малюнка.  Ви можете проконсультуватися у наших партнерів studiobis.com.ua.

Визначитися з вибором дзеркала для танцювальної студії допоможе асортимент компанії MS Element, а за допомогою калькулятора на сайті ви зможете розрахувати вартість послуг.

 Якщо у Вас ще залишилися питання, то зверніться за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73 за безкоштовною консультацією.

Разделы с похожими товарами