Дзеркальні фартухи

Дзеркальний фартух - це відмінний спосіб захистити стіну від бризок і жиру, при цьому зробити це красиво і естетично!

Доверьтесь профессионалам по обработке стекла

У нас фирменная служба доставки.

Современное обрабатывающее оборудование.

Собственное производство. Обработка и закалка стекла.

Наш дизайнер составит для Вас бесплатный дизайн проект.

Гарантия качества. Все материалы и продукция сертифицированы.

Выполнение заказа точно в указанный в договоре срок.

Большой опыт работы. Компания на рынке более 5 лет.

Более 3000 довольных покупателей по всей Украине.

Дзеркальні фартухи - один з видів оформлення кухонного простору. Його основне завдання полягає в тому, щоб захищати стіни від бризок та крапель жиру, що летять під час приготування їжі. Але, на відміну від звичайної плитки, це далеко не єдина функція такої дзеркальної поверхні. Пропонуємо розглянути особливості такого придбання.дзеркальні фартухи
дзеркальні фартухи купити
дзеркальні фартухи замовити
фартухи з дзеркала

Що потрібно знати перед тим, як замовити дзеркальний фартух на кухню?

Перше, на що варто звернути увагу - ціноутворення дзеркал для фартуха. Якщо ви вже визначилися з конкретною моделлю, то можете скористатися калькулятором, представленому на нашому сайті. Якщо ні, то ціна кожної моделі може багато що сказати і навіть допомогти у виборі, оскільки:

1) Якщо ви бачите 2 однакові дзеркальні поверхні, але одна з них стоїть на порядок дорожче, то слід знати, що дешеве виріб зроблений із звичайного скла. Це означає, що воно не витримає термальну навантаження і підходить тільки для установки біля столу, але не біля грубки. У той же час, більш дороге дзеркало, швидше за все, гартоване і підготовлено до впливу температури або пара. Гартоване скло стійкіший до механічних пошкоджень і, розбиваючись, розлітається на осколки з гладкими. Звичайне ж дзеркало залишається гострим і може поранити.

2) Вартість виробу також може змінюватися через художньої складової і декоративних особливостей конструкцій. Для прикладу - дзеркальний фартух у вигляді цеглин коштує на порядок дорожче, ніж звичайне дзеркало. Такий варіант стане стильним доповненням дизайну, але важливо розуміти, що він не може бути стійким до температурних навантажень.

3) Дзеркальна фартух на кухні, що складається з химерною мозаїки або дзеркальної плитки, що має низьку ціну, безумовно несе виключно декоративний характер. При виборі подібного вироби варто враховувати і характеристики самого скла, і стійкість герметика. До речі, щодо акуратності герметичного шва можна визначити загальну якість продукту.

Види дзеркальної плитки

Якщо ви хочете, щоб дзеркальна плитка на кухні максимально відповідала інтер'єру, то є кілька варіантів реалізації задуманого.

Фартух можна купити з кількома варіантами дзеркального покриття:

- сатин (це може бути повністю матова поверхня і цілком конкретний малюнок);

- зістареність (являє собою дзеркало з темними плямами, що нагадують старовинне скло);

- колірний тон (легке тонування скла будь-яким відповідним кольором).

До того ж, є можливість прикрасити будь-яку скляну поверхню спеціальною гравіюванням, виконаної за допомогою піскоструминного апарату.Так само популярним рішенням вважається використання дизайнерського трафарету і 3D друку, підібрати і виконати які допоможуть наші партнери studiobis.com.ua.

 Якщо ви вже вирішили замовити фартух з дзеркала, але ще не визначилися з конкретною моделлю, то можете ознайомитися з варіантами, представленими компанією MS Element - справжніми професіоналами своєї справи.  А якщо вибір зробити складно і якісь деталі все ще викликають сумніви - зверніться за безкоштовною консультацією до наших менеджерів за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73, і вони допоможуть вирішити будь-які питання.

Разделы с похожими товарами