Душові кабіни зі скла

4.9
5
1
90
Душові кабіни зі скла

Душові кабіни зі скла останнім часом користуються все більшою популярністю. Факторами, що впливають на вибір споживачів, є те, що даний матеріал гігієнічний і міцний. Його практичність і багатофункціональність - безперечні плюси при оформленні невеликих стандартних санвузлів. До того ж, можливість встановити скляні двері для душа з розсувною конструкцією дозволить максимально звільнити простір для інших об'єктів.

Виготовлення душових кабін і скляних перегородок найчастіше відбувається з використанням загартованого скла або триплекса. Триплекс - дуже міцний і безпечний матеріал, який може бути виконаний у будь-якому кольорі. Гартоване скло витримує великі механічні навантаження, не дряпається, не тріскається, не сколюється.

Загартоване скло для душової кабіни і їх функціональні можливості

Якщо ви вирішили замовити душову кабіну зі скла, зверніть увагу, що вони бувають різних типів складання. Двері в такій конструкції можуть бути:

  • розсувними - встановлюються на роликах;
  • розпашні - можуть відкриватися усередину або назовні.

 

Якщо у вас маленька площа ванної кімнати, краще зупинити свій вибір на першому варіанті, оскільки він дозволить більш економно використовувати простір. Скляні душові перегородки можуть фіксуватися за допомогою каркаса до підлоги або стін. Для того, щоб огорожа для душу була стійкою, монтаж перегородок повинен бути зроблений професіоналами.

Душові кабіни зі скла: зовнішній вигляд і просторові рішення

Душова кабіна із загартованого скла може бути виготовлена за індивідуальним замовленням і встановлена в будь-якому обраному місці. Скло може бути матовим або абсолютно прозорим. За бажанням клієнта кожен варіант можна прикрасити візерунком або малюнком. Також для декору душових використовують фотодрук (каталог можливих дизайнів представлений на сайті studiobis.com.ua). Варто звернути увагу, що скло буває плоскої або вигнутої форми (в залежності від ваших уподобань при розробці дизайну).

Душова кабіна зі скляними стінками (безкаркасна конструкція) - ідеальний варіант для ванних кімнат. У цьому випадку використовується таке ж міцне загартоване скло, як і для душових з каркасом. За бажанням замовника на скляні стінки можна прикріпити полиці, на яких розміститься все необхідне для прийняття душу. Щоб виключити витоку води в такого роду душових, необхідно передбачити герметизацію. Для цього прокладається ущільнювач, на який нанесена магнітна смуга, що збільшує змикання.

Душова кабіна з загартованого скла: догляд

Загартоване скло для душової кабіни дуже невибагливе в догляді. Для того, щоб з легкістю прибрати будь-який бруд, знадобиться всього лише засіб для чищення для скла без спирту. Видалити забруднення в складних місцях можна за допомогою звичайної побутової хімії і щітки.

Купити скляну душову кабіну або задати питання про ціни та можливості застосування скла, ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером за тел. +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73.

Ми з задоволенням відповімо на всі питання.

Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Скляні двері для душа - простота та стиль

Душова кабіна зі скляними дверима стане сучасним і стильним рішенням в оформленні інтер'єру ванної кімнати. Загартоване скло для душової кабіни безпечне, довговічне і гігієнічне у використанні.

01 Apr 2020

Гартоване скло для душової кабіни

Гартоване скло для душової кабіни - це надміцний і безпечний матеріал. За рахунок технології виготовлення воно забезпечує ударостійкість, стійкість до перепадів температури і безпеку при руйнуванні.

01 Jan 2017

Скло для душової кабіни - стильно і зручно

Скляна душова кабіна стане прекрасним просторовим рішенням, незалежно від площі приміщення. Від якості та дотримання технології залежить надійність скляної душової кабіни.

01 Apr 2020

Функціональне рішення для ванної кімнати - скляні душові перегородки

Скляні душові перегородки допомагають у вирішенні нестандартних просторових питань як для великих, так і для маленьких ванних кімнат.

01 Apr 2020