Дзеркала

4.87
5
1
110

Найчастіше купити дзеркала намагаються в кожен будинок, і не дарма! Адже вони дуже функціональні і служать яскравою прикрасою будь-якого будинку.

Скло та Дзеркала від виробника

Знижка10%до 28 лютого 2023

Довіртесь професіоналам в обробці скла

Доставка

У нас фірмова служба доставки.

Обладнання

Сучасне обладнання.

Власне виробництво

Обробка та загартування скла.

Дизайн

Наш дизайнер складе для Вас дизайн проект.

Гарантія якості

Всі матеріали та продукція сертифіковані.

Дотримання термінів

Виконання замовлення точно в зазначений у договорі термін.

Досвід роботи

Великий досвід роботи. Компанія на ринку понад 10 років.

Задоволені клієнти

Більше 3000 задоволених покупців по всій Україні.

Обробка скла з використанням різних технологій, наші послуги:

Обробка торців - єврокромка

Це обробка гострого і шорсткого краю скляної поверхні. Після обробки та шліфування він стає гладким і трапецієподібним.
Дивитись відео

Обробка фацет

Така обробка припускає зріз гострого краю з лицьового боку. Ширина такого зрізу може досягати 60мм і несе як практичний, так і декоративний характер.
Дивитись відео

Зняття фаски під кутом від 15-45

Один з методів обробки, використовується, в основному, для меблевого та інтер'єрного скла.
Читати

Загартування скла

Це температурна обробка скла, завдяки якій скло стає ударостійким і температуростійким.
Дивитись відео

Триплексація скла

Склеювання двох і більше листів скла, завдяки чому вони не розлітаються на друзки, а залишаються приклеєними навіть при сильному пошкодженні.
Дивитись відео

Молірування скла

Температурний процес, завдяки якому склу можна надати вигнуту форму.
Читати

УФ склеювання скла

Склеює кілька листів, що значно розширює можливості. При цьому виді склеюване скло не втрачає своїх початковий властивостей і залишається таким же прозорим.
Читати

Фарбування скла

Нанесення однотонного або багатоколірного зображення на скло будь-якої товщини. Малюнок стійкий до миття, не вицвітає і не стирається.
Дивитись відео

Піскоструминна обробка

За допомогою спеціального апарату потужний струмінь піску шліфує скляну поверхню, роблячи її матовою. Також можливе художнє нанесення малюнка з використанням фарб.
Дивитись відео

Свердління скла

Складна процедура, необхідна для отримання отворів різного діаметра. Надалі такі отвори використовуються як кріплення і опорні точки скляних конструкцій.
Читати

Фотодрук на склі

Можлива будь-який друк в будь-якій колірній гаммі, незалежно від того, чи буде цей малюнок напівпрозорим або насиченим.
Читати

Здавалося б, замовити або купити дзеркало — справа зовсім проста. Існують сотні магазинів, що представляють широкий асортимент дзеркал. Начебто, що тут може бути складного? Але насправді існує безліч нюансів, про які Ви можете і не здогадуватися. Тому пропонуємо розібратися в цьому питанні прямо зараз!mirrors
buy mirrors
дзеркала замовити
mirror

Про що варто подумати, перед тим як купити дзеркало?

Замовити дзеркало легко, але як отримати саме те, що потрібно? Все залежить від Ваших потреб. В цілому дзеркала можна розділити на декілька видів:

  1. Величезні дзеркальні плити. Такий вид дзеркал підійде якщо: Вам потрібно встановити дзеркальну поверхню на стелю; Ви шукаєте дзеркала для балетної студії; Ви вирішили розширити простір за допомогою дзеркальної стіни. Таке придбання зобов'язане відповідати деяким умовам. Великі дзеркальні плити — досить важкий матеріал. З цієї причини тонка плита може створювати нерівність на поверхні. Але при цьому така плита підійде для шафи-купе та інших розсувних конструкцій. Встановлення дзеркал такої величини — досить кропітке заняття, яке вимагає знань і підготовки. Варто враховувати це і не відступати від якості у бік дешевизни.
  2. Дзеркала для ванної та інших кімнат. Зазвичай являють собою стандартне дзеркало, часом навіть з необробленим краєм. Такі дзеркала вішаються прямо на стіну і не викликають у Вас особливого клопоту. Їх функціонал може бути різноманітним, але варто пам'ятати декілька правил:
  • Дзеркало, що висить перед зоною відпочинку або робочому місцем, буде відволікати увагу;
  • Занадто великі дзеркала не варто розміщувати в кухні та ванній;
  • Ефект збільшення простору і наповнення його додатковим освітленням досягається, в основному, в разі відображення вікна або інших джерел світла.
  1. Дзеркальні меблі. На сьогоднішній день особливою популярністю користуються дзеркальні тумбочки і шафи. Перевага таких меблів в тому, що візуально вони сильно розвантажують простір. Варто враховувати, що такіі речі не підходить для сильно заставленого приміщення, оскільки ця нагроможденність буде відображатися в дзеркальних панелях. Також пам'ятайте, що вага даних меблів набагато вище звичайних.

Що ще потрібно знати, купуючи дзеркало для квартири?

Перед покупкою дзеркала, ціна якого може бути досить високою, варто подумати про безпеку. Є кілька видів дзеркал, рекомендованих для квартир. Відрізняються вони способами підготовки самого скла. Перший спосіб — загартування дзеркальної поверхні. Розжарені дзеркала більш стійкі до механічних пошкоджень і в разі розбиття - розлітаються на шматки з безпечними гранями.

Другий вид - це дзеркала з триплексу.  Вони являють собою кілька скляних листів, склеєних прозорою плівкою. При пошкодженні таке дзеркало тріскається, але не розсипається на шматочки, а утримується плівкою.

Будь-яке дзеркало повинно служити досить довго, створюючи відчуття світла і затишку.  Для того щоб дзеркальна поверхня не вибивалася із загального концепту - її можна стилізувати.  Ви можете використати піскоструминне нанесення зображень або ж прикрасити дзеркало 3D малюнком. Ознайомитися з каталогом варіантів ви можете у наших партнерів studiobis.com.ua.

Якщо Ви вже знаєте, що Вам потрібно, тоді пропонуємо замовити дзеркало, звернувшись в компанію MS Element, за номерами +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Крім того, на сайті є калькулятор, який допоможе Вам розрахувати вартість замовлення самостійно.