Функціональне рішення для ванної кімнати - скляні душові перегородки

4.9
5
1
90
скляні душові перегородки

Скляні душові перегородки - це нові функціональні можливості для ванної кімнати. Вони допоможуть досягти максимального комфорту, зручності і краси. Душові перегородки можуть бути різноманітних конструкцій, що дає можливість реалізації облаштування нестандартних планувань.

Перегородка для душа володіє рядом переваг:

 1. Може встановлюватися на підлогу, душовий піддон, ванну або простінок.
 2. Скляні огорожі бувають стаціонарними і розсувними.
 3. Як правило, душова перегородка складається з однієї або декількох скляних конструкцій.
 4. У виготовленні скляних перегородок для душу використовується мінімальна кількість матеріалів.
 5. Функціональну душову зону можна створити за допомогою однієї або двох скляних перегородок.

Купити перегородку для душу можна під замовлення

Скло для душу на замовлення дозволить отримати нову ванну або душову, приклавши мінімум зусиль. При замовленні потрібно врахувати, що встановлення душової перегородки здійснюється тільки після підключення всіх комунікацій і завершення ремонтних робіт. Якщо Ви роздумуєте, чи варто замовляти скляні двері для душу, тоді варто звернути увагу на плюси цього товару:

 • довговічність;
 • швидкість і простота монтажних робіт;
 • гарантія безпеки;
 • стиль і комфорт;
 • функціональність і зручність.

Скляні душові перегородки можуть встановлюватися різними способами, які необхідно знати при проектуванні дизайну:

 • душова перегородка може бути з одного полотна (фронтальна перегородка). Вона фіксується на підлозі профілями або за допомогою тримача для скла. Якщо є необхідність, можна додатково закріпити її вгорі на стелі аналогічним способом (має бути достатньо місця для монтажу);
 • кутова конструкція складається з одного або двох листів скла (перегородка відкритого типу). Одне з полотен фіксується під кутом 90 градусів до стіни, а друге надійно кріплять до першого;
 • душову огорожу з рухомими частинами монтують за допомогою петель, які кріпляться до стіни. Для герметичності рухомих систем використовують ущільнювальні профілі.

Використання якісного скла у виготовленні скляних перегородок для душу

У виробництві компанія MS Element використовує обладнання європейської якості, що дозволяє проводити всі види обробки скла:

 • обробку торців;
 • триплексацію;
 • молірування;
 • загартування.

 

Скляна душова кабіна може бути прикрашена декоративними візерунками або фотодруком (на сайті studiobis.com.ua можна переглянути каталог з варіантами принтів). Також поверхню скла піддають обробці (матування скла). Індивідуальний дизайн декору зробить душові перегородки ексклюзивними.

Компанія MS Element - фахівець своєї справи, яка допоможе зробити правильний вибір при реалізації вашого задуму щодо використання скла в дизайні. Також на нашому сайті ви можете скористатися конструктором для розрахунку вартості скла і купити перегородку для душу.

Якщо у Вас є питання щодо застосування скла для ваших ідей, зв'яжіться з нашим менеджером за тел.  +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас по даній темі.

Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Скляні двері для душа - простота та стиль

Душова кабіна зі скляними дверима стане сучасним і стильним рішенням в оформленні інтер'єру ванної кімнати. Загартоване скло для душової кабіни безпечне, довговічне і гігієнічне у використанні.

01 Apr 2020

Гартоване скло для душової кабіни

Гартоване скло для душової кабіни - це надміцний і безпечний матеріал. За рахунок технології виготовлення воно забезпечує ударостійкість, стійкість до перепадів температури і безпеку при руйнуванні.

01 Jan 2017

Скло для душової кабіни - стильно і зручно

Скляна душова кабіна стане прекрасним просторовим рішенням, незалежно від площі приміщення. Від якості та дотримання технології залежить надійність скляної душової кабіни.

01 Apr 2020

Душові кабіни зі скла

Душові кабіни зі скла дуже практичні і міцні. Гігієнічність і простота догляду - це кілька головних переваг в їх використанні. Душова кабіна з загартованого скла буде надійна в експлуатації багато років.

01 Apr 2020