Скляний козирок на вантах

4.9
5
1
90
Скляний козирок на вантах

Скляний дашок на вантах надійно кріпиться на будь-якій стіні та має пристойний вигляд. Якісна конструкція виготовлена з ударостійкого матеріалу.

Для чого призначений козирок на вантах

Скляний навіс на тросах  встановлюють над вхідними дверима невеликих будівель. Він фіксується до стіни підвісками. Легкий у збиранні та швидкий в установці козирок є не тільки дизайнерським оформленням. Він захищає вхід від яскравого сонця і несприятливих погодних умов. Встановити такий скляний навіс можна не тільки на громадських закладах - він чудово підійде і для житлового будинку, офісу, кафе.

Стильний елемент декору - скляний козирок

Скляний козирок як сучасний елемент архітектури підкреслює індивідуальність і естетичність будівлі. Такий тип навісу надає будові завершений вигляд. На перший погляд, скляний навіс виглядає крихким, але насправді це якісний виріб, виготовлений з термостійкого матеріалу. Міцна конструкція служить для декорування фасаду і захистом від атмосферних опадів.

Монтаж скляних козирків на підвісах

Прикріпити до стіни скляні козирки з загартованого скла можна за допомогою тросів з нержавіючої сталі. Залежно від матеріалу поверхні - дерево, цегла або бетон - може використовувати різний набір кріпильних інструментів. Скло закріплюється зверху підвісним способом з використанням вант, які монтуються до фасаду через спеціальні фіксатори.

Вантовий козирок міцний і надійний, витримує велике навантаження і відрізняється довговічністю.

Матеріал для скляних козирків

Конструкція козирка складається зі скла і кріпильного набору. Вони взаємопов'язані між собою, тому, щоб підібрати відповідну фурнітуру, потрібно враховувати товщину і тип скла. Для навісу використовується ударостійке скло триплекс, яке проходить хімічну і термічну обробку і гартується в печі. Це багатошарове скло, яке складається з двох і більше скел, де листи з'єднуються між собою за допомогою полімерної плівки. Воно набагато міцніше звичайного скла і по своїм властивостям мало поступається металу. Триплекс відрізняється міцнісними характеристиками та вважається безпечним.

Колірне рішення для навісу (скляного)

Враховуючи індивідуальні побажання клієнта скло для козирка можна затонувати за допомогою матової плівки, що з'єднує між собою скляні листи.

Для реалізації найсміливіших ідей використовується кольоровий триплекс. Новинка в оформленні екстер'єру - декоративний малюнок, який можна підібрати в студії інтер'єрного друку "BIS".  Для скла застосовується декоративна кольорова, дзеркальна, голографічна плівка або фотодрук.  Це може бути логотип, малюнок або тематичне зображення. Такий вид оформлення приверне погляди перехожих і надовго запам'ятається.

Вартість і замовлення скляного козирка

Як правильно вибрати стильний козирок для фасаду будівлі?  Порахувати ціну готового виробу можна самостійно на нашому сайті за допомогою калькулятора для розрахунку вартості скла.

Компанія MS Element займається виготовленням і установкою скляних навісів і у швидкі терміни якісно зробить монтаж козирка. Доставляння ми здійснюємо в усі регіони України.

Відповісти на виниклі питання щодо застосування скла і зробити розрахунки Вам допоможе наш менеджер, якому можна зателефонувати +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73.

Ми будемо раді допомогти та з задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Схожі

Скляні навіси і козирки: як правильно вибрати

Скляний навіс, виконаний в сучасному стилі, не тільки захистить фасад від несприятливих погодних умов, але і стане прикрасою екстер'єру і приверне увагу перехожих.

01 Apr 2020

Скляний козирок як елемент сучасної архітектури

Скляні козирки - сучасне і практичне рішення для оформлення будь-якої споруди. Витримає будь-які погодні умови і механічні навантаження.

01 Apr 2020

Скляні козирки зі скла - сучасний і оригінальний елемент

Скляні козирки і навіси - прикрасять будь-яке приміщення, яким необхідно додаткове освітлення, а також виконувати всі необхідні захисні функції від дощу, сонця і дрібного сміття.

01 Apr 2020

Скляний козирок - стильне оформлення будівлі

Скляний навіс буває різної форми, розмірів і встановлюється над входом в будівлю. Володіє надійністю і практичністю і відмінно вписується в дизайн.

01 Apr 2020