Як вибрати скляний фартух

4.9
5
1
90
скляний фартух

Робоча стінка зі скла - це сучасне дизайнерське рішення і один з найпростіших способів обробки стін. Для того щоб декоративна панель стала окрасою інтер'єра на довгі роки, треба врахувати деякі нюанси при виборі. Про те, які існують види матеріалу і декору, ми розповімо нижче.

Види матеріалів для скляного фартуха

Для виготовлення скіналі можуть використовуватися пластикові і оргалитові панелі, але самий надійний варіант - це фартухи для кухні зі скла. Для даного виду використовують загартоване полотно. Воно міцне, витримує великі навантаження і температурні перепади. Його практично неможливо розбити, але якщо відбулося пошкодження, виріб розлетиться на дрібні безпечні осколки з гладкими краями. Конструкція панелі може бути матовою або прозорою, також застосовують різноманітний декор.

Важливі нюанси, які необхідно врахувати, вибираючи фартух з гартованого скла

  • всі необхідні отвори виконуються до загартування полотна, тому перед оформленням замовлення скіналі необхідно ретельно продумати розташування розеток. Після обробки матеріалу зробити додаткові роз'єми неможливо;
  • довжина декоративної панелі повинна бути 2-2,5 метра. Більш довгі панелі важко внести в приміщення, вони не проходять в ліфт, а при монтажі їх легко пошкодити. Для оформлення стін великих розмірів можна використовувати кілька виробів.

Переваги та недоліки декоративних панелей

Фартух для кухні (скляний) володіє рядом переваг:

  • вологостійкість. Є важливим чинником при обладнанні робочої зони біля мийки;
  • стійкість до температурних перепадів. Це важливий момент для оформлення стіни біля плити;
  • простота і легкість монтажу. На відміну від кахельної плитки, для встановлення скіналі достатньо однієї години;
  • надійність і міцність. На вигляд витончена конструкція буде безпечною та гігієнічною в експлуатації;
  • швидкість виготовлення. Для замовлення достатньо знати розміри необхідного полотна і визначитися із зовнішнім виглядом виробу.

 Різновиди і особливості використання на кухні скляного фартуха

Якщо ви до цих пір ставите питанням: "що вибрати для кухні: скіналі або кахель? ", зверніть увагу на перераховані вище переваги декоративних панелей, а також на можливості оформлення оригінального декору з урахуванням всіх побажань клієнта. На виріб можна нанести будь-яке зображення, використовувати 3D-друк або піскоструминну обробку. Завдяки цим можливостям візуально розширюється простір і підкреслюється індивідуальність дизайну.  Також у вас є можливість переглянути каталог малюнків для фотодруку на сайті studiobis.com.ua.

 Скіналі - новітній напрям в сфері сучасного дизайну, який стрімко набирає популярність. Використовуючи такий вид обробки стін, ви отримуєте безпечну і екологічну конструкцію з індивідуальним декором.

 Компанія MS Element допоможе в реалізації будь-якої ідеї з використанням скла.

Зв'язавшись з нашим менеджером за тел. +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73, ви можете скіналі на кухню купити за цінами виробника, а також отримати детальну інформацію про можливості використання полотна для облаштування різних приміщень. Будемо раді допомогти.

Для вашої зручності на сайті є калькулятор розрахунку вартості скла.

Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Оригінальний підхід - скіналі в інтер'єрі кухні

Скляний кухонний фартух стане оригінальною прикрасою будь-якого дизайну. Скіналі - це відмінне поєднання витонченості і надійності.

01 Apr 2020

Різновиди і особливості використання на кухні скляного фартуха

Кухонні панелі зі скла стрімко набирають популярність. Володіють рядом переваг: простота догляду, безпека, екологічність і оригінальний зовнішній вигляд.

01 Apr 2020

Скіналі - новітній напрям в сфері сучасного дизайну

Кухонний фартух скіналі - останній тренд в оформленні інтер'єру. Гарний, соковитий і об'ємний малюнок стане окрасою і родзинкою будь-якої кухні.

01 Apr 2020

Що вибрати для кухні-скіналі або кахель

Скло на кухонний фартух володіє великою кількістю переваг, що вигідно відрізняють його від традиційної плитки.

01 Apr 2020