Скляні двері

4.9
5
1
90
Скляні двері

Двері зі скла - сучасне дизайнерське рішення при оформленні житлових приміщень, громадських будівель і офісів. Вони надають інтер'єру легкості і лаконічності, а також візуально розширюють простір. Однак для забезпечення безпеки при експлуатації матеріал конструкції повинен бути якісним. Існує величезний вибір основ, але не всі вони підійдуть для такого роду виробів. Триплекс і загартоване полотно мають всі необхідні властивості для надійності й здоров'я людини.

Міжкімнатні та вхідні скляні двері

Великий вибір технологій дозволяє не лише встановити міжкімнатні, але і вхідні скляні двері. Найчастіше такий варіант використовують при оформленні кафе, торгових центрів і магазинів. Але останнім часом особливою популярністю починають користуватися металеві двері зі вставкою з полотна і для житлових будинків. Вони виробляються з міцного вогнестійкого матеріалу, що витримує сильні удари. При плануванні дизайнерських рішень варто враховувати призначення виробу. Якщо це спальня або вбиральня, варто звернути увагу на матове скло для дверей. При проектуванні дизайну краще віддати перевагу прозорому склу, яке прибере відчуття замкнутості маленького простору і наповнить його світлом.

Скляні двері на замовлення, різновид типів

Гідне місце у вашому інтер'єрі займуть двері з загартованого скла - це міцний і довговічний матеріал. Існують різні типи конструкцій, що відрізняються способом відкриття полотна:

  • розпашні - можуть відкриватися тільки назовні або всередину;
  • маятникові - здатні відчиняться в двох напрямках;
  • радіусні (розсувні) - розсуваються за допомогою спеціального механізму в різні боки, що складаються з одного або двох полотен.

Також слід відзначити дві технології виготовлення конструкцій: в рамі і без рами.

Встановленню дверей зі скла потрібно приділити особливу увагу

Скляні двері на замовлення можна встановити самостійно або скористатися послугами фахівця. Процес встановлення простий, але має свої особливості, які потрібно враховувати. Виріб набагато важче, ніж дерев'яне, тому здійснити монтаж самостійно досить складно. Конструкція повинна повністю відповідати розмірам дверного отвору. Полотно доставляється в готовому вигляді та додатково "підігнати" його вже не можна. Пошкодити виріб практично неможливо, але при встановленні слід бути гранично акуратними.

Декоративне скло для дверей з унікальним дизайном

Завдяки різноманітним способам декору, у клієнта з'являється великий вибір рішень для інтер'єру. Дизайн може поліпшити оригінальний малюнок, матовий візерунок, різноманітні напилення або фотодрук будь-якої складності. Студія інтер'єрного фотодруку "BIS" пропонує великий каталог для фотодруку, з яким можна ознайомитися на сайті studiobis.com.ua.

Основні правила догляду для дверей зі скла

При очищенні дверей зі скла особливу увагу приділяйте декоративній поверхні. Виріб потрібно регулярно мити, використовуючи універсальні засоби для прибирання. Не варто використовувати засіб для чищення, оскільки воно може подряпати виріб. Під час миття приділяйте окрему увагу фурнітурі і іншим деталям конструкції.

Компанія MS Element - надійний помічник у виробництві виробів будь-якої складності.

Ви можете замовити скло на двері, придбати готову конструкцію або задати додаткові запитання нашому менеджеру за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Також для розрахунку вартості спробуйте скористатися калькулятором на нашому сайті.

Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Декоративне скло для дверей

Купити скло для дверей можна абсолютно з будь-яким способом декорування. Це може бути піскоструминна обробка, фотодрук чи фарбування. Також є можливість використовувати власний ескіз для нанесення на поверхню, який вже точно стане родзинкою інтер'єру.

08 Sep 2019

Матове скло для дверей

Матове скло для дверей підійде для експлуатації в будь-яких приміщеннях. Вони практичні, не перешкоджають проникненню світла, але при цьому приховують приміщення від сторонніх очей.

31 Mar 2020

Скло в міжкімнатні двері

Скло у двері може бути різної форми і розміру. Також використовуються конструкції з цілісного полотна (рамна або безрамна). Завдяки сучасним технологіям функціональні можливості таких виробів не обмежені.

31 Mar 2020

Скляні двері для лазні та сауни

Скляні двері для лазні стануть сучасним рішенням при облаштуванні парилки. Конструкції із загартованого полотна будуть довговічними і надійними.

01 Apr 2020