Скляні двері для лазні та сауни

4.9
5
1
90
Скляні двері для лазні та  сауни

Скляні двері для лазні і сауни стали використовуватися не так давно. Але, завдяки розвитку сучасних технологій у виробництві матеріалу, вони стрімко набирають популярність. Вибираючи виріб для парилки потрібно врахувати багато нюансів, які ми розповімо нижче.

Нюанси, які варто враховувати, вибираючи скло для лазні:

  • скло для лазні має бути виготовлено із загартованого полотна товщиною від 8-14 мм. Така модель забезпечить безпеку при експлуатації;
  • фурнітура для монтажу повинна бути з нержавіючої сталі і витримувати вагу виробу;
  • в сауну підійдуть цілісні двері, а для російської лазні краще вибрати скляну конструкцію з дерев'яним коробом (таке рішення забезпечить надійну теплоізоляцію).

Скляні двері для парилки можуть бути різних видів

Матове скло для дверей є одним з найбільш популярних варіантів оформлення парильної. Воно робить перебування в сауні комфортним за рахунок своєї непрозорості. Виріб можна декорувати візерунком або зробити повністю неоглядним за допомогою спеціальної технології.

Відкривне полотно підходить для маленьких парилок. Складається з однієї стулки, яка відкривається назовні. Допоможе візуально розширити простір невеликого приміщення.

Комбінована конструкція складається з дерев'яного короба, в який вставлене скло дверне будь-якої форми і розміру. В експлуатації такий варіант більш примхливий, оскільки із-за неякісної обробки дерево може тріскатися, вбирати вологу і просідати.

Декор на скляні двері парилень

Прозоре декоративне скло для дверей може ставити в незручне становище відвідувачів лазні. Щоб усунути незручність достатньо скористатися декоративною обробкою. Приховати приміщення зсередини допоможе малюнок, нанесене на полотно, орнамент або малюнок. Для вибору форми і забарвлення зображення пропонуємо переглянути каталог ескізів на сайті studiobis.com.ua.

Безпечне скло для лазні

Двері скляні для сауни та лазні повинні бути в першу чергу безпечними. При виборі важливо пам'ятати основні особливості такого матеріалу. В парильної конструкції використовують загартоване полотно, оскільки інший вид при нагріванні трісне. Це ідеальний матеріал для високих температур. Його поверхня не буде нагріватися, що вбереже шкіру від опіків при торканні. А в разі пошкодження воно розлетиться на маленькі осколки з тупими краями, які не зможуть завдати шкоди людині.

 Скляні двері для лазні та сауни мають багато переваг

  1. Довговічність. Не деформуються від постійних перепадів температури. На відміну від пористої поверхні дерева, скло гігієнічне. Дерево має властивість накопичувати вологу і бруд, що може привести до просідання конструкції, а також утворення грибка.
  2. Підвищена міцність. Витримують будь-які навантаження, розбити виріб досить важко.
  3. Простий догляд. Щоб очистити поверхню, досить спеціального засобу для скла.
  4. Різноманітність моделей. При обробці парильної можна врахувати всі побажання клієнта і виконати індивідуальне замовлення.

 Вирішивши купити скляні двері в парилку, треба підходити до вибору ретельно, адже від цього залежить безпека і надійність при експлуатації.

 Компанія MS Element фахівець №1 у виробництві і монтажі виробів зі скла різної складності.

 На сайті є калькулятор, який допоможе зробити розрахунок вартості скла самостійно.

 Також з усіх питань ви можете зв'язатися з нашим менеджером за тел. +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Будемо раді допомогти.

 Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Декоративне скло для дверей

Купити скло для дверей можна абсолютно з будь-яким способом декорування. Це може бути піскоструминна обробка, фотодрук чи фарбування. Також є можливість використовувати власний ескіз для нанесення на поверхню, який вже точно стане родзинкою інтер'єру.

08 Sep 2019

Матове скло для дверей

Матове скло для дверей підійде для експлуатації в будь-яких приміщеннях. Вони практичні, не перешкоджають проникненню світла, але при цьому приховують приміщення від сторонніх очей.

31 Mar 2020

Скло в міжкімнатні двері

Скло у двері може бути різної форми і розміру. Також використовуються конструкції з цілісного полотна (рамна або безрамна). Завдяки сучасним технологіям функціональні можливості таких виробів не обмежені.

31 Mar 2020

Скляні двері

Двері зі скла широко використовуються в оформленні інтер'єрів кафе, магазинів, адміністративних та житлових приміщень. Конструкції можуть бути орні, розсувні і маятникові. Відрізняються способом відкриття.

01 Apr 2020