Скляні сходи - незвичайне рішення в інтер'єрі

4.9
5
1
90
Сходи зі скляними ступенями

Скляні сходи - сучасне, елегантне і незвичайне рішення при облаштуванні інтер'єру. Інноваційні технології дозволяють виконати конструкцію будь-якої форми та розмірів, але найбільш популярними є:

  • маршова. Пряме з'єднання між поверхами. Один з популярних видів;
  • консольна. Візуально легка конструкція, кріпиться тільки з одного боку до стіни, а інший край залишається "висіти" в повітрі;
  • гвинтова. Підійматися по таких сходах досить складно, тому в оформленні приватних будинків використовується рідко, хоч і займає мало місця;

Скляні огорожі для сходів

Сходи зі скляним огородженням особливо необхідні в приміщеннях, де такий конструкцією будуть користуватися діти. Вони забезпечують безпеку і практичність при експлуатації.

Скляні поручні для сходів можна вибрати суцільноскляні або зі стійками, в які вставлено полотно.Такі варіанти мають естетичний вигляд і зручні у використанні. Виріб добре поєднується з іншими матеріалами, тому його можна комбінувати з пластиком, деревом і металом. Для таких конструкцій використовують загартовану або гнуту сировину.

Сходи зі скляними поручнями відрізняється способами кріплення:

  • точкове - дозволяє звільнити простір в приміщенні;
  • прихований каркас - забезпечує видимість прозорому і невагомому матеріалу.

Сходи зі ступенями зі скла

Скляні сходи в будинку, багаторівневих квартирах, торгових центрах і офісах повинні виготовлятися з міцного і надійного матеріалу. Всім цим вимогам відповідає триплекс. Він складається з декількох шарів полотна, склеєних полімером. Є міцним матеріалом, який витримує підвищені навантаження, сильні удари та перепади температури. Пошкодити його практично неможливо, але, якщо таке станеться, він не розлетиться на шматочки, а залишиться на плівці.

Варіанти декору виробів

Скляні сходи, можуть бути виконані з прозорого, тонованого, пофарбованого або матового полотна. Витонченості та елегантності конструкції надає нанесений за допомогою піскоструминної обробки візерунок або малюнок. Популярним і оригінальним способом обробки є фотодрук. Для такого виду декору використовують реалістичні картини з імітацією каменю, крапель дощу, дерева, тріщин або морського дна. На сайті studiobis.com.ua є можливість ознайомлення з каталогом зображень для 3D-друку.

Легкий і невимушений інтер'єр створять конструкції зі світлодіодним підсвічуванням.Таке освітлення створює незвичайні світлові ефекти, які спонукають до комфортного проведення часу.

Компанія MS Element - експерт з обробки скла з багаторічним стажем і хорошою репутацією.  Виробляє всі види обробки полотна з використанням обладнання європейської якості.

Поставити всі запитання ви можете нашому менеджеру за тел. +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Будемо раді допомогти.

На сайті можна скористатися калькулятором для розрахунку вартості скла.

Спеціально обладнані автомобілі для транспортування доставлять вироби в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Сходи зі ступенями з скла

Скляні сходи - оригінальне рішення для оформлення будинків, торгових центрів, офісів і концертних залів. Конструкція візуально розширить простір, наповнить його світлом і затишком.

20 Jan 2021

Скляні сходи. Особливості та варіанти виконання

Сходи зі скла можуть бути виготовлені будь-якої форми і розмірів, що дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.

01 Apr 2020

Скляні огорожі для сходів

Скляні огорожі виконують не тільки естетичну функцію, але і забезпечують безпеку при пересуванні

20 Jan 2021

Скляні перила для сходів

Скляні поручні - сучасне рішення для оформлення зовнішніх і внутрішніх приміщень.

01 Apr 2020