Скляні полиці

4.9
5
1
90
Скляні полиці

Скляні полиці завдяки своїй легкості і легкості прикрашають велику кількість інтер'єрів. Вони стають чудовим функціональним доповненням для розміщення різноманітних предметів декору і особистих речей.

Безпечні і практичні конструкції

Для того щоб  полиця скляна радувала своїх господарів довгі роки, вона повинна бути виготовлена тільки з надійного матеріалу. Найпоширенішим є загартоване полотно. Воно дуже міцне, тому розбити його практично неможливо. Але навіть при пошкодженні розсипається на безпечні шматочки з тупими гранями, якими можна поранитися. Також для комфортного використання виробу варто обробити крайку з допомогою шліфування. До гладких країв нічого не буде чіплятися.

Замовити скляні полиці - правильне рішення, оскільки вони володіють рядом переваг:

 • поєднання з будь-якими видами оздоблення стін;
 • простота догляду;
 • стійкість до перепадів температури;
 • вологостійкість;
 • не піддаються виникненню грибка і цвілі;
 • установка конструкції в максимально короткі терміни (30 хвилин);
 • не піддаються деформації;
 • елегантний зовнішній вигляд;
 • різноманітність форм і розмірів;
 • багатофункціональні у використанні.

Варіанти обробки скла допоможуть підкреслити індивідуальність інтер'єру

Скляні полиці в інтер'єрі, завдяки різноманітності форм і численних способів декорування, створюють можливості для реалізації будь-яких ідей. Для оформлення конструкції використовують такі види полотна:

 • тоноване;
 • матове;
 • прозоре;
 • забарвлене;

Також широко застосовується технологія нанесення візерунка або малюнка на матову і прозору поверхню. Такий варіант може повторювати обробку стін або бути самостійним елементом декору. Останнім часом дуже популярно оформлення конструкції з використанням фотодруку. Вона стане окрасою і родзинкою самих нестандартних просторових рішень. Величезний вибір композицій для друку представлений в каталозі на сайті studiobis.com.ua.

Поличка скляна - вишукано і зі смаком

Полиці скляні купити можна для виконання будь-яких функцій. Вони допоможуть візуально розширити простір і надати атмосферу комфорту в приміщенні. Така конструкція може бути використана для розміщення телевізора, кольорів, предметів декору, сервізів або книг.

Також за рахунок своєї практичності скляна полиця для ванної стане зручним місцем для зберігання рушників, косметичних та миючих засобів. Завдяки своїй прозорості дозволить не захаращувати простір.

Окремої уваги заслуговує скляна кутова полку. З її допомогою ви зможете максимально ефективно використовувати простір, яке часто залишається порожнім.  Таким способом можна оформити санвузол, вітальню, спальню або дитячу кімнату.  Варто врахувати, що форма конструкції не обов'язково повинна бути трикутної.  Сучасні технології дають можливість створити унікальний дизайн і зробити її різноманітної конфігурації.

 Компанія MS Element - ваш помічник в оформленні будь-якого виду приміщень з використанням скла.  Гарантуємо якість і довговічність наших виробів.

 Для отримання докладної інформації про можливості полотна, а також уточнення вартості ви можете зв'язатися з нашим менеджером за тел.  +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Відповімо на всі ваші запитання.

 Для вашої зручності на сайті є калькулятор для розрахунку вартості скла.

Транспортування і монтаж виробів здійснюється в такі міста: Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Харків, Полтава та інші регіони України.

Схожі

Скляні полиці для ванної

Скляні полиці для ванної - практичні і безпечні у використанні конструкції. Допоможуть підкреслити інтер'єр санвузла за рахунок додаткового декору.

20 Jan 2021

Скляні кутові полиці

Скляні кутові полки допоможуть заповнити простір, який часто залишається порожнім. Вони багатофункціональні і практичні, а догляд за ними дуже простий.

01 Apr 2020

Скляні полиці в інтер'єрі

Скляні полиці в інтер'єрі - це оригінальне доповнення будь-якого дизайнерського проекту. Завдяки властивостям полотна виріб може бути будь-якої форми і розміру.

01 Apr 2020

Скляні полиці на стіну

Скляні полиці на стіну стануть прикрасою інтер'єру. Багатофункціональна частина декору, яка дозволить зручно зберігати особисті речі, техніку або книги.

01 Apr 2020