Дзеркальні стіни

4.87
5
1
110

Дзеркальна стіна допоможе візуально збільшити обсяги кімнати і додасть відчуття легкості.

Скло та Дзеркала від виробника

Знижка10%до 28 лютого 2023

Довіртесь професіоналам в обробці скла

Доставка

У нас фірмова служба доставки.

Обладнання

Сучасне обладнання.

Власне виробництво

Обробка та загартування скла.

Дизайн

Наш дизайнер складе для Вас дизайн проект.

Гарантія якості

Всі матеріали та продукція сертифіковані.

Дотримання термінів

Виконання замовлення точно в зазначений у договорі термін.

Досвід роботи

Великий досвід роботи. Компанія на ринку понад 10 років.

Задоволені клієнти

Більше 3000 задоволених покупців по всій Україні.

Обробка скла з використанням різних технологій, наші послуги:

Обробка торців - єврокромка

Це обробка гострого і шорсткого краю скляної поверхні. Після обробки та шліфування він стає гладким і трапецієподібним.
Дивитись відео

Обробка фацет

Така обробка припускає зріз гострого краю з лицьового боку. Ширина такого зрізу може досягати 60мм і несе як практичний, так і декоративний характер.
Дивитись відео

Зняття фаски під кутом від 15-45

Один з методів обробки, використовується, в основному, для меблевого та інтер'єрного скла.
Читати

Загартування скла

Це температурна обробка скла, завдяки якій скло стає ударостійким і температуростійким.
Дивитись відео

Триплексація скла

Склеювання двох і більше листів скла, завдяки чому вони не розлітаються на друзки, а залишаються приклеєними навіть при сильному пошкодженні.
Дивитись відео

Молірування скла

Температурний процес, завдяки якому склу можна надати вигнуту форму.
Читати

УФ склеювання скла

Склеює кілька листів, що значно розширює можливості. При цьому виді склеюване скло не втрачає своїх початковий властивостей і залишається таким же прозорим.
Читати

Фарбування скла

Нанесення однотонного або багатоколірного зображення на скло будь-якої товщини. Малюнок стійкий до миття, не вицвітає і не стирається.
Дивитись відео

Піскоструминна обробка

За допомогою спеціального апарату потужний струмінь піску шліфує скляну поверхню, роблячи її матовою. Також можливе художнє нанесення малюнка з використанням фарб.
Дивитись відео

Свердління скла

Складна процедура, необхідна для отримання отворів різного діаметра. Надалі такі отвори використовуються як кріплення і опорні точки скляних конструкцій.
Читати

Фотодрук на склі

Можлива будь-який друк в будь-якій колірній гаммі, незалежно від того, чи буде цей малюнок напівпрозорим або насиченим.
Читати

Дзеркало - частий елемент сучасного декору. Особливою популярністю користуються дзеркальні стіни. Вони являють собою велику віддзеркалюючу поверхню, яка може бути цілісною, складатися з декількох панелей або представляти собою незвичайний мозаїчний візерунок. Конкретніше про різні характеристики, переваги і недоліки ми поговоримо в цій статті.дзеркальні стіни
дзеркальні стіни купити
дзеркальні стіни замовити
стіни з дзеркала

Чому варто замовити стіну з дзеркал?

Однією з основних особливостей стіни з дзеркальних панелей є збільшення обсягів кімнати. Але варто враховувати, що просто велике дзеркало навряд чи допоможе досягти цього ефекту. Тут ми говоримо про дзеркалах, що перекривають собою всю стіну або значну її частину. Також для збереження ефекту «великого простору» необхідно бути обережними з мозаїчними стінами і складовими панелями.

Другим нюансом є «відчуття легкості». Цього можна досягти за допомогою дзеркальної плитки або стіни, що складається з кількох елементів.

І, звичайно ж, варто сказати про те, що, використавши дзеркальні стіни в інтер'єрі, Ви збільшите освітлення в кілька разів. Адже кожне джерело світла буде відбиватися і повертати свої промені назад у кімнату.

Додатково ви можете замовити спеціальну гравіювання або 3D малюнок в studiobis.com.ua. Це зробить дзеркальну стіну унікальною і гармонійної із загальним інтер'єром.

Особливості використання дзеркальних панелей

Крім очевидних переваг, є і менш очевидні недоліки, про яких знають далеко не всі. Наприклад, якщо встановити дзеркальну панель перед робочим місцем або навпаки у зоні відпочинку, то сконцентрувати увагу або розслабитися буде важко. Будь-який рух відображатиметься і привертатиме увагу, а в окремих випадках навіть насторожуватиме. Але і цей мінус можна перетворити в плюс, наприклад, молода мама зможе займатися хатніми справами і при цьому дивитися за малюком.

Також не варто встановлювати дзеркальні панелі навпроти один одної. Це викличе ефект нескінченності, що, звичайно, добре для музеїв і галерей, але не дуже добре для щоденного життя.

Для того щоб досягти ефекту легкості, підійде і мозаїчна дзеркальна стіна, але відчуття простору викликають тільки великі дзеркальні панелі. Встановлювати їх варто біля джерел світла, а в ідеалі так, щоб у них відбивалося вікно.

Не варто розміщувати кілька дзеркальних стін у ванній кімнаті, це може дезорієнтувати людини і призвести до травм.

Якою повинна бути дзеркальна стінова панель?

Перед тим, як замовити монтаж дзеркальної стіни переконайтеся в тому, що дзеркало відповідає всім технічним вимогам. Якщо для дзеркала не використовується багетна рамка, то його кромка обов'язково повинна бути оброблена або фацетирована.Сама ж панель повинна бути з триплексу, щоб в разі пошкодження уламки не розліталися по кімнаті, а залишалися приклеєними до спеціальній плівці.

Розібратися з усіма нюансами вам допоможуть фахівці компанії MS Element, звернутися до яких можна за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73. Якщо ви хочете розрахувати вартість покупки, то скористайтеся вбудованим на сайті калькулятором.

Розділи зі схожими товарами