Дзеркала для спортзалів

4.87
5
1
110

У сучасному світі дзеркала для спортзалів - це невід'ємна частина будь-якого успішного спортивного комплексу або фітнес-центру.

Скло та Дзеркала від виробника

Знижка10%до 28 лютого 2023

Довіртесь професіоналам в обробці скла

Доставка

У нас фірмова служба доставки.

Обладнання

Сучасне обладнання.

Власне виробництво

Обробка та загартування скла.

Дизайн

Наш дизайнер складе для Вас дизайн проект.

Гарантія якості

Всі матеріали та продукція сертифіковані.

Дотримання термінів

Виконання замовлення точно в зазначений у договорі термін.

Досвід роботи

Великий досвід роботи. Компанія на ринку понад 10 років.

Задоволені клієнти

Більше 3000 задоволених покупців по всій Україні.

Обробка скла з використанням різних технологій, наші послуги:

Обробка торців - єврокромка

Це обробка гострого і шорсткого краю скляної поверхні. Після обробки та шліфування він стає гладким і трапецієподібним.
Дивитись відео

Обробка фацет

Така обробка припускає зріз гострого краю з лицьового боку. Ширина такого зрізу може досягати 60мм і несе як практичний, так і декоративний характер.
Дивитись відео

Зняття фаски під кутом від 15-45

Один з методів обробки, використовується, в основному, для меблевого та інтер'єрного скла.
Читати

Загартування скла

Це температурна обробка скла, завдяки якій скло стає ударостійким і температуростійким.
Дивитись відео

Триплексація скла

Склеювання двох і більше листів скла, завдяки чому вони не розлітаються на друзки, а залишаються приклеєними навіть при сильному пошкодженні.
Дивитись відео

Молірування скла

Температурний процес, завдяки якому склу можна надати вигнуту форму.
Читати

УФ склеювання скла

Склеює кілька листів, що значно розширює можливості. При цьому виді склеюване скло не втрачає своїх початковий властивостей і залишається таким же прозорим.
Читати

Фарбування скла

Нанесення однотонного або багатоколірного зображення на скло будь-якої товщини. Малюнок стійкий до миття, не вицвітає і не стирається.
Дивитись відео

Піскоструминна обробка

За допомогою спеціального апарату потужний струмінь піску шліфує скляну поверхню, роблячи її матовою. Також можливе художнє нанесення малюнка з використанням фарб.
Дивитись відео

Свердління скла

Складна процедура, необхідна для отримання отворів різного діаметра. Надалі такі отвори використовуються як кріплення і опорні точки скляних конструкцій.
Читати

Фотодрук на склі

Можлива будь-який друк в будь-якій колірній гаммі, незалежно від того, чи буде цей малюнок напівпрозорим або насиченим.
Читати

Зараз складно уявити собі тренажерний зал, в якому б не стояли спеціальні дзеркала для спортзалів. Здавалося б, ще зовсім недавно тренування можна було проводити в напівпідвальних приміщеннях або старих шкільних спортзалах, але все змінилося. Наявність величезної конкуренції на ринку підштовхує власників на вдосконалення своїх послуг, і інтер'єр займає тут одну з провідних позицій.

Дзеркальна стіна як елемент декору

Такий вид оформлення має ряд переваг і плюсів, особливо в тренажерних залах і фітнес-клубах. Серед них можна виділити такі:

  1. Візуальне збільшення приміщення. За допомогою дзеркальних конструкцій навіть невеликий зал можна наповнити світлом і тим самим створити відчуття вільного простору.
  2. Легкий дизайн. Варто пам'ятати, що дзеркало для спортивних залів, яке займає всю стіну, позбавить вас від необхідності замовляти дизайнерський проект, щоб заповнити порожній простір.
  3. Стильне оформлення. Такі лаконічні просторові рішення з використанням дзеркал виглядають дорого і при цьому не вимагають глобальних капіталовкладень.
  4. Функціональність. Дзеркальна стіна в спортзалі необхідна для того, щоб кожен відвідувач міг відстежувати правильність виконання вправ і коригувати свою техніку для отримання бажаного результату.дзеркала для спортзалів
дзеркала для спортзалів купити
дзеркала для спортзалів замовити
дзеркала для тренажерних залів

Особливості дзеркала в спортзал

Коли людина замовляє дзеркало для спортзалу, ціна стає одним з основних факторів, що впливають на вибір. Однак важливо розуміти, що одним із головних пунктів, на які слід звернути увагу, є товщина дзеркального полотна. Наприклад, практично неможливо поєднати дзеркала товщиною 4 мм так, щоб не було спотворень в місці стику. І в цьому випадку Вам буде потрібно додаткове оформлення країв дзеркал, яке буде приховувати цей недолік. У той же час, це не стане проблемою при товщині скла від 6 мм.

Якщо дзеркало не заховано в багет, то варто уточнити наявність обробки краю полотна. Це може бути:

  • зняття фаски (притуплення гострого краю),
  • фацетування (художній зріз краю, який може бути як дзеркальним, так і матовим);
  • шліфування (шліфування краю, залишає його матовим);
  • поліровка (відбувається після шліфування, повертає прозорість торця).

Дзеркала з триплексу

Ще одним важливим чинником при покупці дзеркала є безпека. Цій вимозі будуть відповідати дзеркала на всю стіну, виконані за технологією триплекс. У разі розколу такого полотна, частинки не розлітаються по залу, а залишаються приклеєними до плівці. До того ж дзеркало в спортзал можна прикрасити піскоструминною обробкою або з допомогою 3D друку. Ви можете ознайомитися з варіантами избражение на сайті studiobis.com.ua.

 Замовити дзеркало для тренажерного залу

Подібні дзеркала представляє компанія "MS Element", яка спеціалізується на виготовленні конструкцій зі скла.

Якщо ви вже визначилися з тим, який вид дзеркал підходить саме вам, то можете скористатися калькулятором розрахунку вартості, наданому на сайті.  А якщо у вас є питання, то скористайтеся послугою безкоштовної консультації, звернувшись за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73і наш багаторічний досвід буде працювати на Вас!

Розділи зі схожими товарами