Дзеркала в танцювальний зал

4.87
5
1
110

Дзеркала в танцювальний зал - це необхідне придбання для будь-якої професійної хореографічної студії або танцювальної школи.

Скло та Дзеркала від виробника

Знижка10%до 28 лютого 2023

Довіртесь професіоналам в обробці скла

Доставка

У нас фірмова служба доставки.

Обладнання

Сучасне обладнання.

Власне виробництво

Обробка та загартування скла.

Дизайн

Наш дизайнер складе для Вас дизайн проект.

Гарантія якості

Всі матеріали та продукція сертифіковані.

Дотримання термінів

Виконання замовлення точно в зазначений у договорі термін.

Досвід роботи

Великий досвід роботи. Компанія на ринку понад 10 років.

Задоволені клієнти

Більше 3000 задоволених покупців по всій Україні.

Обробка скла з використанням різних технологій, наші послуги:

Обробка торців - єврокромка

Це обробка гострого і шорсткого краю скляної поверхні. Після обробки та шліфування він стає гладким і трапецієподібним.
Дивитись відео

Обробка фацет

Така обробка припускає зріз гострого краю з лицьового боку. Ширина такого зрізу може досягати 60мм і несе як практичний, так і декоративний характер.
Дивитись відео

Зняття фаски під кутом від 15-45

Один з методів обробки, використовується, в основному, для меблевого та інтер'єрного скла.
Читати

Загартування скла

Це температурна обробка скла, завдяки якій скло стає ударостійким і температуростійким.
Дивитись відео

Триплексація скла

Склеювання двох і більше листів скла, завдяки чому вони не розлітаються на друзки, а залишаються приклеєними навіть при сильному пошкодженні.
Дивитись відео

Молірування скла

Температурний процес, завдяки якому склу можна надати вигнуту форму.
Читати

УФ склеювання скла

Склеює кілька листів, що значно розширює можливості. При цьому виді склеюване скло не втрачає своїх початковий властивостей і залишається таким же прозорим.
Читати

Фарбування скла

Нанесення однотонного або багатоколірного зображення на скло будь-якої товщини. Малюнок стійкий до миття, не вицвітає і не стирається.
Дивитись відео

Піскоструминна обробка

За допомогою спеціального апарату потужний струмінь піску шліфує скляну поверхню, роблячи її матовою. Також можливе художнє нанесення малюнка з використанням фарб.
Дивитись відео

Свердління скла

Складна процедура, необхідна для отримання отворів різного діаметра. Надалі такі отвори використовуються як кріплення і опорні точки скляних конструкцій.
Читати

Фотодрук на склі

Можлива будь-який друк в будь-якій колірній гаммі, незалежно від того, чи буде цей малюнок напівпрозорим або насиченим.
Читати

Дзеркала в танцювальний зал — одна з обов'язкових умов професійної студії танцю. Неможливо уявити собі висококласного виконавця, який навчався в залі без дзеркал. Будь-яке перейняття майстерності передбачає порівняння себе і педагога. Та й будь-яка постановка, розрахована на сценічне виконання, не зможе бути якісною без "погляду зі сторони", в першу чергу на себе самого.дзеркала в танцювальний зал
дзеркала в танцювальний зал купити
дзеркала в танцювальний зал замовити
танцювальний зал дзеркало

Чому так важливо замовити дзеркало в танцювальну студію?

Дзеркало в балетному залі — це один з основних інструментів учня, який прагне до досконалості. Завдяки аналізу відображення можна виправляти рух, підлаштовуватися під педагога, помітити у себе неправильну стопу або кисті рук, в той час як за відчуттями може здаватися, що все добре.

Дзеркальна стіна допомагає оцінити себе з боку глядача, що теж важливо. Адже варто лише вибрати неправильний ракурс і весь ефект, створюваний танцювальним твором, може бути втрачений.

Крім того, кожному педагогу дуже важливо бачити всіх учнів, адже найчастіше йому самому доводиться бути в русі. У цьому випадку дзеркало для танцювального залу стає незамінним помічником.

Що варто знати перед тим, як купити дзеркала для танцювального залу?

Ми розповімо, на що варто звернути увагу і що бажано враховувати при такому придбанні.

  1. Товщина дзеркальної плити.

Зазвичай дзеркальні плити мають стандартну площу і відрізняються тільки по товщині. При виборі таких дзеркал покупець в основному порівнює ціни, і природно більш товсті плити коштують дорожче. "Але вони ж однакові!" — думає він, і виявляється правим, якщо йому потрібно тільки одне дзеркало. У разі купівлі декількох дзеркал його чекає розчарування у вигляді заломлення відображення на стику плит. Тонке дзеркало більш гнучке і може дублювати нерівності стін, чим і викликає неприємний ефект. Тим більше що таке заломлення у великому залі може просто "заховати" одного з учнів заднього ряду.

  1. Матеріал дзеркала в танцювальну студію.

Таке придбання, чи то дзеркало для тренажерних і хореографічних залів чи звичайна дзеркальна стіна в дитячій студії, має відповідати нормам безпеки. Всі края полотна повинні мати фаску або бути заховані в багет. Саме ж полотно обов'язково має пройти гартування (це зробить його ударостійким, а у випадку розбиття воно розлетиться на гладкі уламки і не заподіє шкоди), або триплексним. Триплекс — це технологія склеювання декількох листів скла за допомогою спеціальної плівки. При пошкодженні такого листа всі уламки залишаються приклеєними і не розлітаються по залу.

Додатково дзеркало можна прикрасити розміщенням логотипу або будь-якого іншого малюнка. Є кілька технік нанесення, наприклад піскоструминне шліфування або розміщення 3D малюнка.  З цього приводу ви можете проконсультуватися у наших партнерів studiobis.com.ua.

Визначитися з вибором дзеркала для танцювальної студії допоможе асортимент компанії MS Element, а за допомогою калькулятора на сайті ви зможете розрахувати вартість послуг.

 Якщо у Вас ще залишилися питання, то зверніться за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73 та отримати безкоштовну консультацію.

Розділи зі схожими товарами