Дзеркальні фартухи

4.87
5
1
110

Дзеркальний фартух - це відмінний спосіб захистити стіну від бризок і жиру, при цьому зробити це красиво і естетично!

Скло та Дзеркала від виробника

Знижка10%до 28 лютого 2023

Довіртесь професіоналам в обробці скла

Доставка

У нас фірмова служба доставки.

Обладнання

Сучасне обладнання.

Власне виробництво

Обробка та загартування скла.

Дизайн

Наш дизайнер складе для Вас дизайн проект.

Гарантія якості

Всі матеріали та продукція сертифіковані.

Дотримання термінів

Виконання замовлення точно в зазначений у договорі термін.

Досвід роботи

Великий досвід роботи. Компанія на ринку понад 10 років.

Задоволені клієнти

Більше 3000 задоволених покупців по всій Україні.

Обробка скла з використанням різних технологій, наші послуги:

Обробка торців - єврокромка

Це обробка гострого і шорсткого краю скляної поверхні. Після обробки та шліфування він стає гладким і трапецієподібним.
Дивитись відео

Обробка фацет

Така обробка припускає зріз гострого краю з лицьового боку. Ширина такого зрізу може досягати 60мм і несе як практичний, так і декоративний характер.
Дивитись відео

Зняття фаски під кутом від 15-45

Один з методів обробки, використовується, в основному, для меблевого та інтер'єрного скла.
Читати

Загартування скла

Це температурна обробка скла, завдяки якій скло стає ударостійким і температуростійким.
Дивитись відео

Триплексація скла

Склеювання двох і більше листів скла, завдяки чому вони не розлітаються на друзки, а залишаються приклеєними навіть при сильному пошкодженні.
Дивитись відео

Молірування скла

Температурний процес, завдяки якому склу можна надати вигнуту форму.
Читати

УФ склеювання скла

Склеює кілька листів, що значно розширює можливості. При цьому виді склеюване скло не втрачає своїх початковий властивостей і залишається таким же прозорим.
Читати

Фарбування скла

Нанесення однотонного або багатоколірного зображення на скло будь-якої товщини. Малюнок стійкий до миття, не вицвітає і не стирається.
Дивитись відео

Піскоструминна обробка

За допомогою спеціального апарату потужний струмінь піску шліфує скляну поверхню, роблячи її матовою. Також можливе художнє нанесення малюнка з використанням фарб.
Дивитись відео

Свердління скла

Складна процедура, необхідна для отримання отворів різного діаметра. Надалі такі отвори використовуються як кріплення і опорні точки скляних конструкцій.
Читати

Фотодрук на склі

Можлива будь-який друк в будь-якій колірній гаммі, незалежно від того, чи буде цей малюнок напівпрозорим або насиченим.
Читати

Дзеркальні фартухи - один з видів оформлення кухонного простору. Його основне завдання полягає в тому, щоб захищати стіни від бризок та крапель жиру, що летять під час приготування їжі. Але, на відміну від звичайної плитки, це далеко не єдина функція такої дзеркальної поверхні. Пропонуємо розглянути особливості такого придбання.дзеркальні фартухи
дзеркальні фартухи купити
дзеркальні фартухи замовити
фартухи з дзеркала

Що потрібно знати перед тим, як замовити дзеркальний фартух на кухню?

Перше, на що варто звернути увагу - ціноутворення дзеркал для фартуха. Якщо ви вже визначилися з конкретною моделлю, то можете скористатися калькулятором, представленим на нашому сайті. Якщо ні, то ціна кожної моделі може багато що сказати і навіть допомогти у виборі, оскільки:

1) Якщо ви бачите 2 однакові дзеркальні поверхні, але одна з них коштує на порядок дорожче, то слід знати, що дешевий вироб зроблений із звичайного скла. Це означає, що воно не витримає термального навантаження і підходить тільки для установки біля столу, але не біля грубки. У той же час, більш дороге дзеркало, швидше за все, гартоване і підготовлено до впливу температури та пари. Гартоване скло стійкіше до механічних пошкоджень і, розбиваючись, розлітається на заокруглені уламки. Звичайне ж дзеркало залишається гострим і може поранити.

2) Вартість виробу також може змінюватися через художню складову і декоративні особливості конструкції. До прикладу - дзеркальний фартух у вигляді цеглин коштує на порядок дорожче, ніж звичайне дзеркало. Такий варіант стане стильним доповненням дизайну, але важливо розуміти, що він не може бути стійким до температурних навантажень.

3) Дзеркальний фартух на кухні, що складається з химерною мозаїки або дзеркальної плитки, що має низьку ціну, безумовно несе виключно декоративний характер. При виборі подібного виробу варто враховувати і характеристики самого скла, і стійкість герметика. До речі, по якості герметичного шва можна визначити загальну якість продукту.

Види дзеркальної плитки

Якщо ви хочете, щоб дзеркальна плитка на кухні максимально відповідала інтер'єру, то є кілька варіантів реалізації цого.

Фартух можна купити з кількома варіантами дзеркального покриття:

- сатин (це може бути повністю матова поверхня і цілком конкретний малюнок);

- зістареність (являє собою дзеркало з темними плямами, що нагадують старовинне скло);

- тоноване скло (легке тонування скла будь-яким відповідним кольором).

До того ж, є можливість прикрасити будь-яку скляну поверхню спеціальним гравіюванням, виконаним за допомогою піскоструминного апарату. Так само популярним рішенням вважається використання дизайнерського трафарету і 3D друку, підібрати і виконати які допоможуть наші партнери studiobis.com.ua.

 Якщо ви вже вирішили замовити фартух з дзеркала, але ще не визначилися з конкретною моделлю, то можете ознайомитися з варіантами, представленими компанією MS Element - справжніми професіоналами своєї справи.  А якщо вибір зробити складно і якісь деталей все ще викликають сумніви - зверніться за безкоштовною консультацією до наших менеджерів за номером +38 096 736 52 42, +38 099 003 90 73, і вони допоможуть вирішити будь-які питання.

Розділи зі схожими товарами